Social Media Marketing

Visspēcīgākais biznesa attīstības rīks

Mēs esam speciālistu komanda, kas gatava sniegt palīdzību jūsu uzdevuma risināšanā!

Mēs piedāvājam kompleksa virzīšanu sociālajos tīklos, sākot no lapas izveidošanas un jūsu zīmola tēla izstrādes līdz jūsu produkta nonākšanai pie gala patērētāja.

Ja jūs neesat internetā, tad jūs neeksistējat” Bils Geits

Sociālais tīkls - klienta teritorija!

Mūsdienu pasaulē nav iespējams iedomāties jebkura biznesa esamību bez tīmekļa vietnes un pievilcīgas lapas sociālajos tīklos. Konkurence ir tik augsta, ka, ja jums trūkst klientu piesaistīšanai nepieciešamo rīku, jūs riskējat palikt aiz borta. Tomēr, ja ar “statiskas” vietnes klātbūtni lielākajai daļai uzņēmumu viss ir kārtībā, tad lapas izveidošana un uzturēšana sociālajos tīklos rada neskaitāmus jautājumus. Cik bieži izvietot postus? Kā piesaistīt mērķauditoriju? Kā pareizi sniegt informāciju par pakalpojumu/produktu galaklientam? Mēs esam gatavi ne tikai atbildēt uz visiem jūsu jautājumiem, bet arī paņemt jūsu projekta īstenošanu savās rokās!

Mēs piedāvājam:

Zīmola identifikācija

Zīmola vizuālās identifikācijas izveidošana (logotips, ilustrāciju stils, foto attēli, krāsu palete utt.)

Lapu izveidošana un noformēšana

Mēs izveidosim jūsu uzņēmuma lapas, pievienosim vietnei tā saucamos logrīkus ar aktuālo informāciju no sociālajiem tīkliem, ievietosim informāciju par jūsu pakalpojumiem un atjaunosim dizainu.

Virzīšanas stratēģijas izstrāde

Mēs izstrādāsim skaidru jūsu zīmola digitālo stratēģiju: parādīsim, kur atrast klientus, kā viņus piesaistīt un velti netērēt budžetu.

Publikāciju izvietošana

Kopiraitinga pakalpojumi, vizuālā materiāla izveidošana, BTL pasākumu organizēšana, tulkojumi un citi pakalpojumi)

Mums var uzticēties!

Visi mūsu klienti ir dažādu biznesa jomu pārstāvji. Mēs rūpīgi izpētām katru jomu atsevišķi un, papildinot to visu ar personīgajām zināšanām un pieredzi, kas gūtas, gadu gaitā strādājot digitālā mārketinga jomā, mēs atrodam atslēgu, kas nepieciešama jūsu mērķu realizēšanai. Mēs esam pārliecināti, ka individuālas pieejas piemeklēšana katram klientam ir panākumu gūšanas pamatprincips interneta telpā.

Mūsu piedāvājumi un cenas

Sociālais tīkls – ir izcils mārketinga instruments, kas palīdz popularizēt produktus un pakalpojumus mērķauditorijas starpā. Mēs izveidosim jums personīgo biznesa lapu un piepildīsim to ar interesantu kontentu.

€120

mēnesī

€210

mēnesī

€300

mēnesī

Daži no mūsu darbiem

FAQ

Ja meklējot informāciju par jūsu uzņēmumu, lietotājs neko neatradīs, ir lielas iespējas, ka viņš vienkārši vērsīsies pie jūsu konkurenta, kuram ir vietne un lapa sociālajos tīklos. Un jau nebūs svarīgs, ka jums ir plašāka izvēle un zemākas cenas. Pat tam, ka jūs piedāvājat vislabāko pakalpojumu, vairs nebūs nozīmes, jo potenciālais pircējs vienkārši nezinās, ko jūs viņam varat piedāvāt. Tā kā viņam nav ar ko salīdzināt, lēmuma pieņemšanas brīdī jūsu konkurents būs labākā izvēle.

Virzīšana sociālajos tīklos ir unikāls rīks, kas ļauj iegūt potenciālo klientu uzticību, palielināt esošo klientu lojalitāti un arī radīt zīmola tēlu.

Sociālos tīklus lietotāji uztver kā neformālās komunikācijas kanālu; vietu, kur cilvēki tērzē ar draugiem un paziņām, dalās ar jaunumiem un viedokļiem. Zīmols vai uzņēmums, kas komunicē ar auditoriju soc. tīklos, kļūst tai tuvāks, kā palīgs, interesants sarunu biedrs.

Faktiski notiek šādi – uzņēmums vai zīmols, pateicoties sociālajiem tīkliem, nonāk klienta teritorijā (sociālie tīkli sākotnēji tika izveidoti cilvēkiem, nevis uzņēmumiem), piesaista uzmanību un iegūst potenciālo pircēju uzticību.
Kad pienāks laiks pirkumam, potenciālais klients, visticamāk, vērsīsies uzņēmumā, ar kuru viņš vairāk “draudzējas” un kuram tieši šī iemesla dēļ uzticas vairāk. Atslēgas vārds šeit ir UZTICĪBA! Sociālajos tīklos mēs nepārdodam, bet palielinām uzticību un atpazīstamību.

Ir nepieciešams noteikt, kāds kontents būs interesants vai informatīvs jūsu sekotājiem. Izklausās sarežģīti? To faktiski ir diezgan vienkārši izdarīt, ja jau noteicāt savu mērķauditoriju. Ja jūs pārdodat pakalpojumu vai produktu, padomājiet par to, uz kādiem jautājumiem potenciālais klients vēlas saņemt atbildes. Kas ir jāņem vērā, izvēloties produktu/pakalpojumu? Kāda ir atšķirība starp dažādu ražotāju/uzņēmumu piedāvātajiem produktiem/pakalpojumiem?

Publikāciju izvietošanas regularitāte. Jums pastāvīgi jākomunicē ar potenciālajiem klientiem. Atrodiet savu unikālo stilu, kuru atcerēsies jūsu auditorija. Pievienojieties sarunām un atbildiet uz jautājumiem. Nepārslogojiet sekotājus ar informāciju par akcijām un nepieciešamību iegādāties jūsu produktu/pakalpojumu. Esiet radoši!

+371 27 880 849